GTW® Boost Chrome 12 in Wheels with 23X10.5-12 Predator All-Terrain Tires - Set of 4
In Stock
Free Shipping
Item #: A19-1815
Brand: GTW
Frequently Bought Together
Tread Classification:
  • All-Terrain/Off-Road
Full kit includes:
  • (4) 12” GTW® Boost Wheels / Chrome Finish / Offset: 3:4 (ET -.25)
  • (4) 23/10.5-12 GTW® Predator All-Terrain Tires / Tire is approx. 23” tall (4-Ply)
  • (4) Color match caps
  • Lug nuts sold separately
Please Note: All Wheels are 4 on 4 Hole / Lug Pattern (4x101.6mm) unless otherwise specified.
Tech Tips:
  • We Recommend a Lift Kit for This Tire & Wheel Kit
  • Tire & Wheel Combos are mounted and Inflated Before Shipping, Free of Charge
  • All Wheels Have a lug pattern of "4x101.6mm"